Komercja

Nasz silny zespół, poza osiąganiem nowych form przekazu artystycznego, działa także ( z sukcesami ) na arenie komercyjnej. Nasze ogólne doświadczenie i możliwości wykorzystujemy przy tworzeniu projektów komercyjnych na potrzeby firm i osób prywatnych. W chwili obecnej w swojej ofercie posiadamy:

Identyfikacja wizualna firmy, przedsiębiorstwa, osoby prywatnej, produktu

Promocja przedsiębiorstwa, firmy, produktu lub usługi związana jest bezpośrednio z jego postrzeganiem przez potencjalnych klientów (wizerunek). Przy jego tworzeniu, wykorzystujemy własną wiedzę i doświadczenie plastyczne a także możliwości dalszej produkcji projektów (koszty uzyskania zgodnie z życzeniem klienta). Dlatego też staramy się dobierać odpowiednie projekty logotypu, godła kolorystyki ogólnej, oraz szablony oprawy graficznej tak aby przy dostępnych środkach zaspokoić wszystkie potrzeby naszego klienta.


Webdesign

Jednym z popularniejszych jak nie najpopularniejszym medium wymiany informacji stała się globalna sieć internet. Jej dostępność w każdym miejscu na Ziemi daje praktycznie nieograniczone możliwości kontaktu i wymiany informacji. Dzięki wykorzystaniu najnowszej techniki (html, css, php, flash, Mysql...) a także umiejętności plastycznych naszych designerów, tworzymy serwisy internetowe na najwyższym poziomie: estetyczne, przyjazne dla użytkownika, wykorzystujące dynamicznie tworzoną informacje przez samego klienta. Dodatkowo nasze umiejętności pozycjonowania wykonanych projektów pozwalają naszym klientom osiągnąć maksimum zadowolenia.

Systemy bazodanowe

Projektujemy i wdrażamy systemy bazodanowe (tj.: systemy archiwizacji, sklepy internetowe), oparte na technologii internetowej.

Prezentacje multimedialne

W czasach postępu technologicznego, przy ogólnym dostępie do komputerów, prezentacja multimedialna stała się obecnie najskuteczniejszą i najbardziej wszechstronną formą zapoznania klienta z firmą bądź jej produktem. Dodatkowo wykorzystywane jest jako narzędzie wspomagające agenta przy bezpośrednim kontakcie z klientem. Przyczyną powodzenia tego typu formy reklamy jest jej różnorodność. Począwszy od tekstu i tabel poprzez dynamiczne wykresy kończąc na filmach i interaktywnej dokumentacji technicznej. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy w stanie zaprezentować klientowi produkt, który jeszcze nie został wyprodukowany bądź jego produkcja dla celów promocyjnych była by nieopłacalna. Nieduże prezentacje pozwalają na dotarcie drogą internetową do szerokiej grupy odbiorców korporacyjnych jak i indywidualnych, przy jednocześnie niskich kosztach dystrybucji.

Projekt i przygotowanie materiałów do druku

Na potrzeby klienta projektujemy i/lub wykonujemy materiały drukowane w technologii offsetowej (foldery, teczki, wizytówki, plakaty, stendy) oraz inne zgodnie z życzeniem klienta. Dodatkowo nasze prace wzbogacamy nietypowymi kolorami tj.: złoty, srebrny, jarzeniowy oraz dodatkami typu: tłoczone litery, foliowanie miejscowe, wykrojniki.